Likit Ürün Dolum Makinası

Likit Ürün Dolum Makinası

Likit olarak da adlandırılan sıvı ürünlerin doldurulması manuel olduğunda her zaman zordur. Ancak otomatik olarak doldurulan likit ürünlerin ambalajlarına tam oturması ve hacimsel olarak uygun doldurulması her zaman daha kolay ve gerekli olandır. Herhangi bir sıvı maddenin kıvamına, hacmine ve litresine göre en uygun ambalaja en verimli şekilde doldurulması gerekir. Böylece ürünlerin daha sağlıklı ve doğru ambalajlanmasına olanak sağlayan likit ürün dolum makinası çeşitli boyutlara ve özelliklere sahiptir. Özel tasarımlara da sahip olan likit ürün dolum makine modellerinde sıvı ve kıvamlı ürünler farklı ambalajlara doldurulur. Çeşitli litre ve hacimlere göre kapasitelere ayrılarak dolum yapılmaktadır. Ambalajların minimum ve maksimum boyutları kontrol edilerek en doğru makineye yerleştirilmesi yapılır ve dolum başlar.

Özel Tasarım Likit Ürün Dolum Makinası Modelleri

Sıvı ve kıvamlı ürün üretimi yapılan sahalarda kullanılan likit ürün dolum makinası modellerinde özel tasarımlar da mevcuttur. Renk, boyut ve kapasite açısından her biri farklı özelliklere ve dolum hızına sahip olan makineler ile sizler de ürünlerinizi pratik bir şekilde doldurabilirsiniz. Herhangi bir likit ürünün kıvamını kontrol ettikten sonra en doğru makine tercihini yaparak toplu dolum aşamasına geçiş yapabilirsiniz. D50, D150, D500, D1000 ve D5000 kapasiteli modelleri mevcuttur. Her biri özel olarak tasarlanan modellerde en farklı kısımlar hacim kısımlarıdır. Her bir modelin farklı bir hacim yatağı,  farklı dolum süresi ve kapasitesi mevcuttur. Ancak genel özellikleri arasında hızlı bir şekilde dolum yapması yer alır.

Çeşitli Özelliklere Sahip Dolum Makinası Modelleri

Her biri klasik özelliklerin yanı sıra kendine has özelliklere de sahiptir. D50 dolum makinası modelinde herhangi bir sıvı ya da kıvamlı ürünün dolumu yapılabilmektedir. Minimum 5 ml maksimum 50 ml aralığında dolumları gerçekleştirir. Saatte yaklaşık olarak 1800 adete kadar ulaşan dolum kapasitesine sahiptir. D150 dolum makinası modeli minimum 15 ml ile maksimum 150 ml hacimleri aralığındaki dolumları gerçekleştirir. D500 dolum makinesi modelinde ise minimum 50 ml ile maksimum 500 ml hacmindeki dolumlar gerçekleştirilir. D1000 dolum makinası modelinde 100 ml ile 1000 ml arasındaki hacimleri doldurmaktadır. D5000 kapasitesine sahip dolum makinası ise 500 ml ile 5000 ml arasındaki hacme sahip dolumları gerçekleştirir. Ambalajların dolması gereken hacmine göre ayarlama yapar. Her birinin farklı bir kapasitesi mevcuttur.

Likit Ürün Dolum Makinası Çeşitleri

Likit ürün dolum makinası çeşitleri genel olarak D50, D150, D500, D1000 ve D5000 olarak ayrılmaktadır. Kullanımları oldukça pratik ve kolay olan likit ürün dolum makineleri ile dolumlar kısa sürede gerçekleşir. Böylece bu hız ve pratiklik kapsamında ambalajların dolumu ihtiyaca yönelik olarak kısa sürede ürünlerin hazırlanmasına olanak sağlar. Böylece hiç vakit kaybı yaşamadan, tamamen tasarruflu bir şekilde ve tam olarak ambalajların hacmiyle orantılı bir şekilde dolum zamanı gerçekleştirir. Sizler de dolum yapmanız gereken sıvıların hacim ve litresine en uygun, kapasite olarak en gerek duyulan makineyi temin edebilirsiniz.

Likit Ürün Dolum Makinası Fiyatları

Uygun fiyatlar kapsamında sunulmakta olan likit ürün dolum makineleri kullanan herkesi ürün üretim hızlılığında memnun etmektedir. Dolum kapasitesi her birinde değişiklik göstermekte olan likit ürün dolum makineleri sayesinde zamandan tasarruf edilmekte ve dolumlar hızlı bir şekilde titizlikle gerçekleştirilmektedir. Dolum makinelerinin en önemli kısmı ise hijyenik bir şekilde dolum yapılmasıdır. El değmeden, sıvı içeriklerine manuel olarak müdahale etmek zorunda kalmadan dolumlar kolay bir şekilde gerçekleştirilir.

Author

admin

EnglishTurkish
×