ANASAYFA  /  HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Tet Makine olarak uluslararası alanda silikon dolum ve mastik dolum makineleri üretimi ve satışını gerçekleştirmekteyiz. Markamız, sektörünün tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere yola çıkmış ve bugün, 25 yılı geride bırakmıştır. Göstermiş olduğumuz üstün müşteri memnuniyeti ve yayılımı ile silikon dolum ve mastik dolum makineleri alanında, önde gelen uluslararası üreticilerden biri olmayı başarmış olmaktan gurur duyuyoruz. Makinelerimiz bugün Balkan, Afrika ve Ortadoğu ülkeleri başta olmak üzere dünyanın birçok bölgesinde kullanılmakta ve önemle tercih edilmektedir.

MİSYON

Uluslararası kalite standartlarına göre silikon dolum ve mastik dolum makineleri üretiyoruz. İnovasyon ve teknolojik gelişmeler makinelerimizin gelişim ve sürdürebilirliği için ilk dikkat ettiğimiz unsurlardır. Her zaman yenilikçi olmaya ve trendleri tespit etmeye çalışıyoruz. Amacımız kaliteden ödün vermeden en iyi silikon dolum ve mastik dolum makinelerini en uygun fiyata üretmektir. Müşterilerimizle güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurmaya odaklanıyoruz. Her zaman ihtiyaç ve beklentileri karşılamak bununla birlikte mümkün olan en hızlı teslimatı sağlamak için çalışıyoruz.

VİZYON

Silikon dolum ve mastik dolum makineleri üreten markalar içinde Türkiye’de en iyi firmalardan birisi olmayı başardık, şimdi ise dünya genelinde de “İlk 5 Arasında” yer almayı hedefliyoruz.

×